Kamerákat szerelnek a Combinókra, utastájékoztató mobilalkalmazás készül
Kamerákat szerelnek a Budapesten közlekedő Combino villamosokra, amelyeket összekötnek a forgalomirányítási központtal, és elkezdődhet egy utastájékoztató mobilalkalmazás fejlesztése is - ...

















