Pintér Sándor belügyminiszter felmentette Tóth Tamást, Budapest rendőrfőkapitányát. Utóda Bucsek Gábor lesz.

ADVERTISEMENT
A Belügyminisztérium közleménye szerint Tóth Tamás felmentésének oka, hogy a BRFK vezetőjét magasabb beosztásba helyezik. Tóth Tamás dandártábornokot pozícióját a Budapesti Rendőrfőkapitányság élén 2014. július 1-jén veszi át Bucsek Gábor. A dandártábornok jelenleg a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda igazgatói feladatait látja el.
2014. július 1-jétől Tóth Tamás a büntetés-végrehajtás országos parancsnokának stratégiai és koordinációs helyetteseként folytatja pályafutását, a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda megbízott igazgatója Bezsenyi Mihály ezredes lesz.
Forrás: BM/BP





















Ő mit követett el? Mert, hogy egy tisztességes embert kinevezzenek, az eléggé kétséges manapság. De ne legyen igazam!